Anasayfa / Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone operatörüne sahip olan kullanıcılara her sene olduğu gibi 2020 yılındada internetsiz kalmamaları adına bedava internet veya en avantajlı paketlerden nasıl yararlanacakları hakkında güncel tüm haberleri ilk bizden alacaksınız.

Dünya genelinde birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de GSM operatörü konusunda önde gelen firmalardan biri olan Vodafone, uzun yıllardır başarılı hamleler gerçekleştirirken özellikle faturalı paket kullanıcıları için önemli avantajlar sunuyor. Faturalı hat ile mobil kullanım tercih eden müşterilerinin daha avantajlı bir noktada bulunması için Vodafone Faturalı Hat Avantaj fırsatlarıyla ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan ve tarifelerinde eksilme olmadan mobil internet kullanımı sağlanıyor. Net avantajlı paketler arasında geçiş yapabileceğiniz tarifelere aşağıdaki şekilde işlemlerle katılım sağlayabilirsiniz.
Öncelikle Vodafone cep merkezlerinden istediğiniz fırsatı seçerek katılım talebi sağlayabilirsiniz.
Vodafone yanımda uygulaması üzerinden giriş yaparak satın alma işlemi sağlayabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak fırsatlardan ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilir ve hemen kullanabilirsiniz.
Katılım sağlamanız için sadece faturalı Akıl Küpü, Duran, Devreden, Hesabını Bilen ve Faturayı Aşmayan tarifelerinden birine abone olan bireysel faturalı müşteriler satın alım sağlayabilir.
Tarife iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya self servis kullanıcı bilgilerinizle online işlemlerden iptal sağlayabilirsiniz.
Paketler içerisinde; 14 TL karşılığında bir ay boyunca 250MB internet 1ay boyunca 18 TL karşılığında 500MB internet, farklı olarak 24 TL karşılığında 30 günlük sürede 1GB veya 35 TL karşılığında ise 30 gün süreli 2GB internet satın alınabilir. Kalan paket bilgilerinizi Yanımda uygulaması veya mesaj yoluyla öğrenilebilirsiniz. Haklarınız tamamlandığında kısa mesaj yoluyla bilgi alırsınız.

Türkiye’de en çok kullanıcıya sahip olan gsm operatörlerinden biri olan Vodafone, faturalı hatta geçmek isteyen kullanıcıları için kolaylıklar sunuyor. Faturasız hattan faturalıya geçmek isteyen kullanıcılar için hazırlanan Faturalıya Geçiş Bedava İnternet paketleri ile faturalı hatta geçen kullanıcıların memnuniyetleri amaçlanmış oluyor. Bu yeni paketin içeriği şu şekildedir:
Faturalı hatta geçip 12 ay Vodafone’da kalma sözü verenler için aylık 29 TL karşılığında 3 GB mobil internete, her yön için 750 dakika konuşma süresine ve 1000 kısa mesaj hakkına sahip olunabilir.
Faturasız hattan faturalıya geçiş tamamlandıktan sonra 12 ay boyunca Vodafone hattından yararlanılması sözü verildiği takdirde 39 TL karşılında bir ay süresince kullanılmak üzere her yön için 750 dakika, 1000 kısa mesaj ve 5 GB internet paketi kullanım hakkı elde edilebilir.
Başvuru işlemleri Vodafone şubelerine giderek, müşteri hizmetleri aranarak ya da internet üzerinden self servis uygulaması kullanılarak yapılabilir. Pakette tanımlanmış kullanım miktarları bittiğinde kısa mesaj yoluyla bilgilendirme yapılır. Bu paketler yalnızca yurt içinde kullanım içindir. Kalan kullanım miktarlarına ya da paketle ilgili detaylara Vodafone yanımda uygulaması kullanılarak ulaşılabilirsiniz. Bu paketlerden yalnızca Vodafone’dan yeni hat almış ya da son bir ay içinde numarasını Vodafone’a taşımış olan kullanıcılar yararlanabilir. Paket iptalinin yapılması için müşteri hizmetleri aranabilir, Vodafone yanımda uygulaması kullanılabilir ya da internet üzerinden iptal işlemleri yapılabilir.