Anasayfa / Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell operatörüne sahip olan kullanıcılara her sene olduğu gibi 2020 yılındada internetsiz kalmamaları adına bedava internet veya en avantajlı paketlerden nasıl yararlanacakları hakkında güncel tüm haberleri ilk bizden alacaksınız.

Turkcell olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yepyeni kampanyalar ve hediyeler sunuyoruz. Müşterilerimizin özellikle interneti çok kullandıklarını bildiğimiz için onlara çeşitli kampanyalar hazırlayarak en prestijli operatör firmasıyla çalışmanın ayrıcalıklarını tattırıyoruz. Dev kampanyalarımızdan birisi de İzniniz ile 1 GB bedava internet kampanyasıdır. Kendileriyle ürün ve hizmetlerimize ilişkin pazarlama ve tanıtım amaçlı haberleşme yapılmasına izin veren bireysel abonelerimize 1 GB hediye internet veriyoruz. Hediye internetlerinizi hiç vakit kaybetmeden alabilir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İsterseniz yakınlarınızla iletişim kurabilir, isterseniz internette sörf yapabilir, dilerseniz de sosyal medyada gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz. Kampanyamızı katılım koşulları ve detayları şöyledir:
Hediye 1 GB internet kampanyamızdan faydalanmak için faturalı hat sahibi iseniz 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek katılım talebinizi iletmeniz gerekir.
Faturasız hat sahipleri ise “ETK IZIN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak kayıt işlemlerini yapabilirler.
Hediyeniz hattınıza tanımlandığında kısa mesajla bilgilendirme yapılır.
İzniniz ile kazandığınız 1 GB interneti 30 gün boyunca hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.
Bu kampanyaya son katılım tarihi 15 Mart 2018’dir.
Hediye GB’lar sadece yurtiçi kullanımları içindir.
Hediye internetinizden kalan kullanımlarınızı “KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak sorgulayabilirsiniz.
İzniniz ile 1 GB bedava internet kaydınızı 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak veya Turkcell online işlemler sayfamızdan iptal edebilirsiniz. İptal işlemi yapıldığında kalan kullanım haklarınız silinir.

Turkcell kullanıcıları her zaman en kaliteli iletişimin ayrıcalığını yaşarlar. Bu kapsamda firmamız müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birbirinden cazip paketlerle ve hediyelerle onları mutlu eder. Özellikle internet kullanımının her geçen gün arttığı göz önüne alınarak mobil kullanıcılarımızı pek çok hediye internet veriyoruz. Böylece sürekli yeni paket satın almak veya iletişim kısıtlaması yapmak zorunda kalmıyorlar. Sevdikleriyle diledikleri gibi iletişim kurup, internette gönüllerince sörf yapabiliyorlar. Sosyal medya hesaplarında bedava vakit geçirebiliyor, hayata ara vermeden yaşamlarını devam ettiriyorlar. İşte Dört Dörtlük paketler içinde sunduğumuz 2 GB internet hediyemiz tam da böyle bir avantajdır. Evinde, iş yerinde Süperonline kullanan bütün abonelerimize cepten 2 GB hediye ediyoruz. İşte detaylar:
Süperonline ADSL müşterilerimiz cepten 2 GB internet hediyesi kazanıyorlar.
Kampanyaya katılmak için Dört dörtlük kampanyasına başvurup Süperonline kullanmaya başlamak gerekir. Başka hiçbir şart yoktur.
Kampanya kapsamında cepten kullanılabilecek 2 GB hediye internet hattınıza tanımlanır.
Hediye internetlerin kullanımı 1 hafta geçerliliğe sahiptir.
Hediye internet dataları sadece yurt içinde kullanılabilir.
Hediye internetiniz hattınıza tanımlandığında ve kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanımlarınızı “KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulamasına giriş yapıp kullanımlarım kısmında görüntüleyebilirsiniz.
Dört dörtlük 2 GB hediye internet kaydınızı 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerimiz ve Turkcell online işlemler sayfamızdan iptal edebilirsiniz.