Anasayfa / Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom operatörüne sahip olan kullanıcılara her sene olduğu gibi 2020 yılındada internetsiz kalmamaları adına bedava internet veya en avantajlı paketlerden nasıl yararlanacakları hakkında güncel tüm haberleri ilk bizden alacaksınız.

İnternet teknolojisinin hayatımıza kazandırılmasıyla aradığımız pek çok bilgiye daha hızlı şekilde ulaşma ve bilgi edinme şansına sahip olduk. Yine aynı şekilde bu bizlerin yaşamı için aynı zamanda güçlü bir iletişim kurabilme aracı haline geldi. Ve artık günümüzde bu teknolojik gelişmeyi mobil telefonlarımız üzerinde dahi kullanabilme imkânını elde etmekteyiz. Bu gelişmelerin ışığında operatör şirketleri de üzerlerine düşen önemli bir görevi üstlenmiş oldular. Çünkü bu noktada birçok insan için kolay ve uygun olanaklarda internet paketleri seçeneklerini sunmak oldukça önemli bir hal almıştır. Böylece bu seçenekler arasından da kullanıcılar gereksinimlerine uygun olarak bir tercih yapabilir ve bu hizmetten yararlanabilirler. Türk Telekom paketime göre internet kampanyamız ile bizde bu çeşitliliğe önem vermiş ve almak istedikleri hizmeti müşterilerimizin tercihine bırakmış bulunuyoruz. Ancak müşterilerimizin bu tercihlerinde bizlerde bu seçime uygun olarak çeşitli hediye ve tarifelerle onları memnun edici bir katkı sağlamaya çalışmaktayız. Bu doğrultuda her bir hat kullanıcısı TL yüklemesi gerçekleştirdiğinde hemen hediye internet paketi kazanabilmektedir. Bundan yararlanmak için;


● Herhangi bir şekilde bir yere kısa mesaj göndermeye gerek duyulmaz,
● Müşteri hizmetleri ile bir görüşme yapmanıza gerek kalmaz,
● Sadece sizden ilgili miktarda hattınıza bir TL yükleme işlemi yapmanız istenir ve
● Bu işlemden sonra ise zaten otomatik olarak katılım sağlayarak bu olanaklardan yararlanmış olursunuz.
Ancak eğer iptal etme konusunda bir işlem yapmak isterseniz bu noktada 444 1 444 üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşerek yardım ve destek alabilirsiniz. Tarife seçeneklerinden Büyük Fırsat 1 GB kullanıcıları 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında bu hakkı elde ederler. Benzer şekilde 30 TL ve üzeri yükleme yapan Büyük Fırsat 2 GB, Bahar Fırsatı 3 GB, Bol ve Hızlı 2 GB ve Kolay 2 GB tarifesi kullanıcıları da 1 GB interneti de almaya hak kazanırlar.

Ülkemizde gsm operatörü denildiğinde akla gelen markalardan birisi Avea’dır. En fazla abone sayısına ulaşmış olan markalar arasında bilinen Avea yoğun şekilde kullanılmıştır. 2016 yılından itibaren Türk Telekom markası ile birleşen Avea, bu isimle çalışmalarına devam etmektedir. Türk Telekom markası abonelerine internet kullanımı noktasında büyük fırsatlar sunuyor. İnternet kullanımının mobil noktalarda artış göstermesi ve akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması dolayısıyla artık her tarifede internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Bununla birlikte Türk Telekom yani Avea markası online işlem kullanımını arttırmayı hedeflemektedir. Mobilden ya da bilgisayar üzerinden yapılacak online işlemler ile çok daha hızlı ve etkili şekilde işlem yapmak mümkün olacaktır. Bunun için Türk Telekom tarafından özel bir kampanya sunulmuştur. Bu kampanya ile online işlem menüsü üzerinden işlem yapan kişilere bedava internet kullanımı hediye edilmektedir. Bu kampanyanın şartları şu şekildedir;
Hediye internet kullanımı sunan Online Başvuruya Özel Hediye Kampanyası, online başvuru işlemleri için geçerlidir.
Online işlem tarifesi üzerinden Avantaj Web tarifelerinden birisi ile ilgili olarak işlem yapmak yeterli olacaktır.
Kampanya dahilinde hediye olarak 6 GB internet kullanımı sunulmaktadır. 6 GB kullanım hakkı üç ay boyunca 2’şer GB olarak hattınıza tanımlanacaktır.
Kullanım hakları her ay yenilenecektir. Hediye internet kullanım hakları üç ay sonunda bitecektir.
İnternet kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
Hediye internet hakkını iptal etmek için müşteri temsilcilerini arayarak ya da online işlem menüsünden işlem yapmanız mümkündür.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Türk Telekom’un 2020 yılında da kampanyaları durdurma gibi bir niyeti gözükmüyor, sizde Türk Telekom müşterisiyseniz 10 gb bedava internet kampanyasından faydalanma fırsatını bulabilirsiniz. Bu paketten faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzu kullanarak mesaj bölümünden 5555’e “GIGA” yazarak SMS olarak yollamanız olavcaktır.