Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Turkcell Bedava İnternet / Turkcell TEB 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell TEB 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Mobil hat dünyasının ülkemizde lokomotif görevi gören şirketi Turkcell, geliştirdiği uygulamaları ve müşteri memnuniyeti açısından dağıttığı bedava internet, bedava konuşma ve bedava SMS paketleriyle gündemden hiçbir zaman düşmüyor. 

Turkcell’in son düzenlediği bedava internet kampanyası da milyonlarca insanın ilgisine uğramış durumda. Turkcell ve TEB işbirliğiyle düzenlenen kampanyada hiçbir ücret ödemeden aylık 1 gb bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Eğer faturasız hat kullanıcısı iseniz ve hattınıza TL yüklemesi yaparkan TEB bankasını kullanırsanız, fazladan aylık 1 GB Bedava Turkcell İnternetin sahibi olabilirsiniz.

Kampanya 06.08.2018 ve 30.11.2018 tarihleri arasında geçerliliğini korumaktadır. Sizde CEPTETEB Mobil Uygulamasından, CEPTETEB İnternet Şubesinden, TEB Bankası ATM’lerinden, yada gişelerden Turkcell faturasız hattınıza TL yüklemesi yapar yada paket satın alırsanız, Turkcell TEB Bedava 1 GB İnternet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan 01.08.2017 – 01.08.2018 tarihleri arasında banka aracılığıyla hattına TL yüklemiş aboneler yararlanamazlar. Hattınıza tanımlanacak olan 1 GB Ücretsiz İnternetin kullanım süresi 30 gündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir