Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Turkcell Bedava İnternet / Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en büyük telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, kullanıcılarına sunduğu kampanyalar ve çeşitli hediyelerle bol bol Turkcell bedava internet, Turkcell bedava konuşma ve Turkcell bedava sms dağıtmaya devam ediyor. Sık sık çeşitli uygulamalar ve yollarla bedava internet dağıtan Turkcell, yeni bir bedava internet kampanyasıyla karşınızda…

Turkcell’in Paycell 3 GB Bedava İnternet Kampanyasından faturalı yada faturasız bütün aboneler yararlanabilmektedir. Kampanyaya dahil olmak için yapmanız gereken, bir Paycell Kart edinmenizdir. Gündelik yaşantınızda, online alışverişlerinizde ve türlü işlerinizde Paycell Kartınızı kullanıp bedava Turkcell internetin sahibi olabilirsiniz.

Eğer sizde bu bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız, Paycell Kart’ınıza 100 TL yükleme yapabilir ve Turkcell Paycell Bedava 3 GB İnternet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için Paycell karta 100 TL bakiye yüklemek şarttır. Yüklemeniz karşısında hattınıza tanımlanacak olan internet hakları 30 gün boyunca geçerli olacaktır.

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir