Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Turkcell Bedava İnternet / Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Vererek 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Vererek 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell, müşterilerinin hem işlerini kolaylaştırmak hemde bol bol bedava internet kullanabilmeleri için hediye internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor!

Turkcell, faturalı bireysel ses hattı sahibi müşterilerine, otomatik ödeme talimatı vermeleri koşuluyla 30 gün boyunca kullanabilecekleri Turkcell Bedava 2 GB internet sunuyor. Kampanyaya katılmanız için yapmanız gerekenler çok basit! Turkcell otomatik ödeme talimatı verip, ilk fatura ödemenizi talimattan yapmanız halinde ek bir katılım talebine ihtiyaç duyulmadan, otomatik olarak Turkcell bedava 2 GB internetin sahibi olacaksınız.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Bireysel Faturalı Hat sahibi olmanız ve 27 Temmuz tarihi itibari ile otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekmektedir. Eğer bu kampanyadan yararlanmaktan vazgeçerseniz, IPTAL TALİMAT 2GB yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir