Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Turkcell Bedava İnternet / Turkcell Haydi Gel Kampanyasıyla Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Haydi Gel Kampanyasıyla Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

GSM şirketlerinin birbirleri arasında verdiği mücadele ve yaşadıkları rekabetten her daim karlı çıkan müşteriler olmaktadır. Gerek hediye internet kampanyaları gerekse bedava sms hakları olsun, müşteriler her daim hediyelere doymaktadır. Günümüzde ise müşterilere hediye vermenin en temel yolu numara taşıma işlemidir.

Turkcell’in “Haydi Gel“ kampanyasında bol bol bedava internet var!

-Turkcell, numarasını Turkcell’e taşıyan müşterilerine 12ay boyunca her ay 1 GB bedava internet veriyor!

– “Haydi Gel!” kampanyasına numarasını taşıyanların yanı sıra, hattını yeni alan müşterilerde katılabiliyor.

-Yapmanız gereken Bireysel Hazır Karta geçmek veyahut yeni bir Bireysel Hazır Kart alarak Bol 1GB, Bol 2GB, Bol 3GB, GNÇ Full 2GB, GNÇ Full 4GB, GNÇ Full 6GB, GNÇ Full 8GB, GNÇ Full 10GB, Fırtına Eko veya Fırtına Süper paketlerinden birini almanız gerekmektedir.

-“Haydi Gel” kampanyası ile hiçbir işlem yapmadan 1 yıl boyunca her ay 1GB bedava internet kazanıp, toplamda 1 yıl içerisinde kazanacağınız 12GB Bedava İnternet ile doya doya eğlenebilirsiniz.

Bu kampanya dahilinde hediye internetin hattınıza tanımlanabilmesi için paketinizi her ay yeniliyor olmanız, yani paketinizin aktif olması gerekmektedir. Ayrıca hediye internet haklarınız 30 gün sürelidir ve kalan kullanımlarınız diğer aya devretmemektedir. Ve eğer işlemin iptalini isterseniz hiç durmadan 2200’a IPTAL HAYDIGEL yazıp göndermeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir