Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Turkcell Bedava İnternet / Turkcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell, yıllardır genç müşterilerine verdiği imkanlar ve hizmetlerle bedava internet paketi kampanyalarında hep başı çekmektedir. SMS ve dakikanın yanında bol bol ücretsiz, parasız ve bedava internet dağıtan Turkcell, gençlere interneti doya doya kullanma fırsatı sunuyor.

Turkcell 5 GB Bedava İnternet Paketi İçeriği:

Genç Full paketinin içeriği şöyledir;

– 6 GB İnternet, 750 Dakika ve 1000 SMS

– Sunulan 6 GB internetin 3 GB’ı 22:00 ve 03:00 zaman aralığında kullanılabilmektedir.

– Ek olarak: Turkcell Bip uygulamasında, Lifebox uygulamasında, Fizy uygulamasında, TV +cep uygulamasında ve Dergilik uygulamasında her birinde kullanabileceğiniz ayrı ayrı 5 GB hediye bedava internet verilmektedir.

Genç Full Paketinden Yararlanma Şartları:

– 25 yaş ve üstü olmamak,

– Son 3 ay içerisinde yeni bir Turkcell faturalı hazır kart almak veya numarasını Turkcell’e yeni taşımak veyahut da faturasız hattan faturalıya geçiş yapmak,

– 12 Ay boyunca sabit kalınacağına dair taahhütte bulunmak,

Bu şartları yerine getiren bütün kullanıcılar sadece 49 TL karşılığında bu tarifeden faydalanabilmektedir. Bu kampanyanın en önemli yanı: fizy, lifebox gibi uygulamalar ayrı ayrı hepsi 5 GB bedava internetini bünyesinde barındırdığı için sizin internet harcamalarınızı oldukça minimum düzeye indirir.

Turkcell Genç Full Paketine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell’in geniş imkanlarla sunduğu Genç Full paketine sahip olabilmek için, GNC FULL PAKET yazıp 2222’ye sms gönderebilir, evinize en yakın Turkcell şubelerine uğrayabilir yada 05325320000 numaradan Turkcell Müşteri Hizmetlerine ulaşıp bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir