Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Türk Telekom Bedava İnternet / Türk Telekom Sosyal Medya 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sosyal Medya 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

En yenilikçi ve en rekabetçi telekomünikasyon şirketi olan Türk Telekom kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Şimdi Hediye Sosyal Medya kampanyasına kayıt olan kadın müşteriler her ay sosyal medyada kullanabilecekleri Türk Telekom 2 GB Bedava İnternetin sahibi oluyor.

Türk Telekom’un Hediye Sosyal Medya kampanyasına kayıt olan kadın mobil hat kullanıcıları, 30 gün içinde tek seferde yapacakları 25 TL veya üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Twitter + Facebook’ta kullanmak içinde 1 GB bedava internetin, yani toplamda 2 GB Türk Telekom Bedava İnternetin sahibi oluyor!

Kampanyaya katılmak ise oldukça basit! SOSYAL MEDYA yazıp 5555’e gönderen kadın müşteriler, her ay 25 TL ve üzeri yüklemelerinde 2 GB Bedava Sosyal Medya İnternetten faydalanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom Selfy üyeliğinizin bulunmaması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir