Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Türk Telekom Bedava İnternet / Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Selfy Tambu 1 GB Kampanyası Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en yenilikçi telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom, kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya devam ediyor! Türk Telekom Selfy Tambu kullanarak sizde bedava 1 GB İnternetin sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom, ülkemizdeki mobil kampanya pazarında adını sıkça duyurmaya devam ediyor. Mobil hat kullanıcılarına sık sık Türk Telekom bedava internet, Türk Telekom bedava konuşma ve Türk Telekom bedava sms kampanyaları sunan şirket, bu alanda liderliğe oynuyor.

Türk Telekom’un geliştirdiği ve 25 yaş altı kullanıcılarına türlü olanaklar sağladığı Selfy uygulaması oldukça avantajlı paketler, tarifeler ve kampanyalar içeriyor.

Şimdi size Türk Telekom Tambu Uygulamasını indirerek ücretsiz kullanabileceğiniz 1 GB Bedava Türk Telekom internetin sahibi olabilirsiniz. Kampanya 30 gün boyunca geçerli olmakla beraber tekrar edilemez. Kampanyadan faturalı ve faturasız bireysel ses hattı kullanıcısı olan Türk Telekom aboneleri yararlanabilir.

Türk Telekom Tambu Uygulamasına Google Play Store ve App Store üzerinden ulaşabilir, indirip bedava internetin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir