Anasayfa / Bedava İnternet Kampanyaları / Türk Telekom Bedava İnternet / Türk Telekom 6 Ay Boyunca Bedava 2 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 6 Ay Boyunca Bedava 2 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom firması, mobil hat kullanıcılarına bedava internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Rekabetin yoğun şekilde yaşandığı Telekomünikasyon alanında, büyük firmalar kullanıcılarına her geçen gün yeni hediye, parasız ve bedava internet kampanyaları düzenliyor. Bu alanda en rekabetçi firmalardan biri olan Türk Telekom, müşterilerine 30 gün boyunca kullanabilecekleri 2 GB Bedava İnternet kampanyası sunuyor.

Türk Telekom; Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Kayseri ilindeki kullanıcılarına Türk Telekom mağazalarına gidip Şanslı veya Aşmayan Tarifelerden birini almaları halinde 6 ay boyunca düzenli olarak kullanabilecekleri 2 GB Bedava İnternet Kampanyası sunuyor.

Şimdi size eğer Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Kayseri illerinde yaşıyorsanız, ve bir Türk Telekom bayiine giderek Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifelerinden birini alırsanız, 6 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava 2 GB internetin sahibi olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir